Lunter KRÉMOVÁ udělala radost seniorům

Díky vyhlášenému nouzovému stavu v ČR jsme byli bohužel nuceni ochutnávky zrušit. Bylo nám velmi líto, že jsme nemohli představit pomazánky zákazníkům, ale chtěli jsme udělat dobrý skutek. Proto jsme se v této těžké době rozhodli pomazánky darovat, a to konkrétně Ústavu sociálních služeb na Praze 4, který se stará o seniory. Doufáme, že jsme udělali obdarovaným takovou radost, jakou z toho máme my! 🙂

Vám všem domů posíláme alespoň tip, jak si s pomocí Naturální KRÉMOVÉ pomazánky Lunter vykouzlit chutný Cheesecake! Recept naleznete na webových stránkách Lunteru: https://www.kremova.com/cheesecake/

Přejeme všem hlavně zdraví a pevné nervy! Věříme, že se zase brzy společně potkáme… A pokud máte chuť, podělte se s námi o další dobroty, které se vám povedly z pomazánek vykouzlit a inspirujte tak ostatní! 🙂

Uvedli jsme na český trh produkt nové generace

Prostřednictvím proškolených týmů brand ambasadorů jsme na podzim 2019, v rámci celé České republiky, představili zákazníkům na síti GECO úplnou novinku našeho klienta, vapovací zařízení. Toto zařízení je až o 95% méně škodlivou alternativou klasických cigaret.
Neobsahuje tabák, ale pouze náplně s obsahem nikotinu. Je možné si vybrat ze 6 příchutí - tabák, mentol, polar, zelené jablko, borůvka a jahoda.

Zákazníci si mohli během promotion zařízení s brand ambassadory také vyzkoušet.

Promo House pro Lunter i v ČR

Na začátku roku 2020 jsme spolu se slovenským klientem představili nové varianty rostlinných pomazánek. Pomazánky neobsahují konzervanty, barviva ani umělé přísady a jsou 100% rostlinnou alternativou k živočišným krémovým sýrům. Ochutnávky probíhaly ve velkých krajských městech po celé ČR. Zákazníci mohli takto ochutnat 4 druhy krémových pomazánek - naturální, s česnekem, s kápií a s koprem. Pomazánky lze využít jako dip nebo verze naturální jako hlavní přísada do vynikajícího cheesecaku. Dobrou chuť.

Naše týmy podporují prodej na hranicích s Německem a Rakouskem

Naše prodejní týmy lze najít i na hraničních přechodech mezi Českou republikou a Německem, případně Rakouskem. Právě na hranicích podporují prodej cíleným prodejním rozhovorem a atraktivní dárkovou mechanikou na prodejnách nezávislého trhu. Naše agentura Promo House zajišťuje tento projekt pro našeho klienta na klíč.

Naši SONY promotéri

Naši promotéri sú ambasádori celého produktového portfólia čiernej techniky spoločnosti SONY. Práve táto spoločnosť je lídrom technologických inovácií a práve prostredníctvom preškolených ľudí na predajni komunikujú so svojou cieľovou skupinou. Ak sa neviete rozhodnúť, pozývame vás hlavne cez víkend do elektro predajní po celej Českej a Slovenskej republike.

Pre klienta SONY zabezpečujeme celý brand activation tím už viac ako 2 roky.