Promo House

Promo House, Sales House a Data House jsou naše tři divize. Každá stojí na pevných základech nástrojů pro podporu prodeje a vytvořili je lidé s dlouholetými zkušenostmi v oblasti prodeje a podlinkové komunikace.

V Promo House pomáháme propagovat produkty našich klientů konečným spotřebitelům. Zajišťujeme ochutnávky, přímý a aktivní prodej, demo ukázky produktů, rozdávání vzorků a door to door prodej vyškolenými prodejci. Realizujeme zaváděcí akce, konference, setkání prodejců, roadshow nebo teambuildingy, ale také věrnostní programy a spotřebitelské soutěže na sociálních sítích.

Odborně jsme aktivně propojení na mezinárodní trh prostřednictvím členství v SSI Network. Vnímáme důležitost a blízkost česko-slovenského trhu. Snažíme se proto aktivně využívat předpoklady na úzkou spolupráci agentur v tomto prostředí s ohledem na lokální specifika.

Náš příběh

Příběh Sales House (včetně divize Promo House) sahá do roku 1993. Tehdy německé společnosti PPD Marketing Service GMBH a PPD Sales Services GMBH (dnes CPM Germany) založily agenturu PPD Marketing Services na Slovensku a v dalších šesti zemích střední Evropy.

Juraj Fábry, dnešní CEO, působil v té době jako finanční manažer PPD. Později se stal mezinárodním ředitelem zodpovědným za finance společnosti v rámci CEE regionu. O pár let později přišla do společnosti Hana Fábry, New Business Director, zodpovědná za obchod na Slovensku.

Okolnosti přinesly příležitost a původní němečtí a angličtí majitelé se rozhodli firmu lokálním manažerům prodat. Tak od roku 2009 působí na česko-slovenském trhu Sales House. Manažerský tým doplnil ještě Dušan Valent, který podle slov Hany “dokázal svými schopnostmi skvěle nastavené fungování ještě posunout a zlepšit”.

Na slovíčko s Jurajem Fábrym

1. Jaká je úloha Promo House na česko-slovenském trhu?

Naše vize je pomáhat značkám vyhrát kdekoliv, kde lidé nakupují.

2. Co všechno dokážete pro své klienty zajistit?

Od roku 1993 poskytujeme komplexní sales promotion služby, které díky mezinárodní spolupráci v rámci SSI přizpůsobujeme aktuálním světovým trendům. Základem je ale dokonalá organizace, komunikace a flexibilita.

3. Jak dokážete nacítit značku, kterou jdete promovat?

V první řadě značkám našich klientů věříme. Naším posláním je poskytovat co nejúčinnější a nejefektivnější Field Marketingové služby, což vede k nejvyšší možné spokojenosti klientů na lokální i evropské úrovni. Field Marketing je o službách vykonávaných fyzicky lidmi. Promo House dokáže najít a dát dohromady tým správných lidí, kteří pak mají i vynikající výsledky.

4. V čem vidíte své silné stránky na trhu?

Obklopujeme se lidmi s vášní pro to, co děláme. Firemní kultura, rozvoj talentu s potenciálu lidí je základem naší práce. Naše silné stránky jsou tedy lidé, kteří pro nás pracují a AI technologie, které pro ně vyvíjíme.

5. Kdybych se chtěl stát členem týmu Promo House, jaký bych měl být?

Nadšenec pro práci s lidmi, přirozený týmový hráč, běžec na dlouhou trať a sladěný s naší firemní kulturou.

6. Co když nemám žádné zkušenosti s obchodem a přece pro vás chci pracovat?

Pokud máte talent a chuť, ostatní dodáme my.

7. Co všechno se v Promo House naučím?

Všechno 🙂

V první řadě chceme být inspirací a dobrým partnerem našich současných, ale i nových klientů. Jsme tým lidí, kteří na sobě neustále pracují a máme rozhodně co říci v oblasti trendů sales promotion.

Poznejte náš Promo House tým

Proč Promo House? Lidi pracující pro nás jsou ta správná odpověď.

Juraj Fábry
Juraj Fábry
CEO+CFO CZ&SK
Hana Fábry
Hana Fábry
New Business Mrkt CZ&SK
Linda Šarkanyová
Linda Šarkanyová
CSM Sales SK
Edita Pelikánová
Edita Pelikánová
CSM Sales
Natália Teremová
Natália Teremová
Finance Manager SK
Veronika Červenková
Veronika Červenková
Finance Manager
Zdenka Kroužecká
Zdenka Kroužecká
Personalist
Monika Doucková
Monika Doucková
PM
Mária Matiašová
Mária Matiašová
PM SK
Štepán Pech
Štepán Pech
EA
Kristýna Krásová
Kristýna Krásová
EA
Lenka Fiľková
Lenka Fiľková
EA
David Kalus
David Kalus
ICT Manager
Jan Janyš
Jan Janyš
ICT Manager
Dávid Čisár
Dávid Čisár
ICT Manager SK
No data was found
VíC

Jako akcionáři evropského sdružení agentur Sales Services International (SSI) přinášíme na česko-slovenský trh inovativní a mezinárodní know-how z oblasti sales promotion. SSI je unikátní “brána do Evropy” v oblasti marketingových služeb pro celoevropské kampaně a programy.

Členové SSI mají rozsáhlé podnikatelské zkušenosti v oblasti sales promotion s ohledem na specifika a znalosti lokálního trhu, spotřebitele, cílové skupiny, kultury, návyků apod.

Hlavním předmětem podnikání SSI je BLT komunikace, prodej a merchandising se zaměřením na místo prodeje: face to face komunikace, flexibilní prodejní týmy pro strategické a taktické aktivity, regálový servis, audit, mystery shopping, distribuce a instalace POS materiálů, spotřebitelské koncepty, věrnostní kluby a eventy.

Členové SSI pracují v celé řadě segmentů, od FMCG, přes finanční služby, technologie až po telekomunikace. SSI je zárukou špičkové kvality a efektivity prodeje, aby zákazníci v celé Evropě zvýšili svoji konkurenceschopnost a svůj podíl na trhu. Více o SSI