Promo House, Sales House a Data House sú naše tri divízie. Každá stojí na pevných základoch sales promotion nástrojoch a je tvorená ľuďmi s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja a podlinkovej komunikácie.

V Promo House pomáhame v promovaní produktov našich klientov spotrebiteľovi. Zabezpečujeme ochutnávky, priamy a aktívny predaj, demo ukážky produktov, rozdávanie vzoriek a door to door predaj s vyškolenými predajcami. Realizujeme uvádzacie akcie, konferencie, dealers stretnutia, roadshow či teambuildingy a prípadne lojalitný program a spotrebiteľskú súťaž aj na sociálnych sieťach.

Odborne sme aktívne prepojení na medzinárodný trh prostredníctvom členstva v SSI Network, pričom vnímame dôležitosť a blízkosť česko-slovenského trhu. Snažíme sa preto aktívne využívať predpoklady na úzku spoluprácu agentúr v tomto prostredí, rešpektujúc pritom lokálne špecifiká.

História Sales House (a Promo House ako divízie) siaha do roku 1993. Vtedy nemecké spoločnosti PPD Marketing Services GMBH a PPD Sales Services GMBH (dnes CPM Germany) založili agentúru PPD Marketing Services na Slovensku a v ďalších 6 krajinách strednej Európy.

Juraj Fábry, terajší CEO, pôsobil v tom čase ako finančný manažér v PPD. Neskôr sa stal medzinárodným riaditeľom zodpovedným za financie CEE regionu. O pár rokov neskôr sa do pôvodnej firmy pripojila Hana Fábry ako New Business Director, zodpovedná za obchod na Slovensku.

Okolnosti priniesli príležitosť a pôvodní majitelia, Nemci a Angličania, sa rozhodli odpredať firmu lokálnym manažérom. A tak od roku 2009 pôsobí na československom trhu Sales House. Manažérsky tím dopĺňa ešte Dušan Valent, ktorý slovami Hany: svojou schopnosťou dokázal super nastavenú vec eště rozšíriť a zlepšiť.

Naša vízia je pomáhať značkám vyhrať kdekoľvek, kde ľudia nakupujú.

Od roku 1993 poskytujeme komplexne sales-promotion služby, ktoré sa snažíme prispôsobovať aktuálnym svetovým tendrom vďaka našej medzinárodnej spoluprácii v rámci SSI. Všetko je to však o dokonalej organizácii, komunikácii a flexibilite.

Značkám našich klientov v prvom rade veríme. Naše poslanie je kvalitne poskytovať najúčinnejšie a najefektívnejšie Field Marketingové služby, čo vedie k najvyššej možnej spokojnosti klientov na lokálnej a európskej úrovni. Field Marketing je o službách vykonávaných fyzicky ľuďmi. Promo House dokáže nájsť a namiešať mix tých správnych ľudí, ktorí majú najlepšie výsledky.
Obklopujeme sa ľuďmi s vášňou pre to, čo robíme. Naša firemná kultúra, rozvoj talentu a potenciálu sa stáva súčasťou našich riešení. Náš kľúč k úspechu a stabilite sú ľudia, ktorí pre nás pracujú a AI technológie, ktoré pre klientov vyvíjame.

Nadšenec pre prácu s ľuďmi, prirodzený tímový hráč, bežec na dlhú trať a zladený s našou firemnou kultúrou.

Ak máte talent a chuť, tak ostatné dodáme my.

Všetko 🙂

V prvom rade chceme byť inšpiráciou a dobrým partnerom našich súčasných, ale aj nových klientov. Sme tím ľudí, ktorí na sebe neustále pracuje a chceme jednoznačne hovoriť do trendov v sales promotion.

Prečo Promo House? Ľudia pracujúci pre nás sú tá správna odpoveď.

Juraj Fábry
Juraj Fábry
CEO+CFO CZ&SK
Hana Fábry
Hana Fábry
New Business Mrkt CZ&SK
Linda Šarkanyová
Linda Šarkanyová
CSM Sales SK
Edita Pelikánová
Edita Pelikánová
CSM Sales
Natália Teremová
Natália Teremová
Finance Manager SK
Veronika Červenková
Veronika Červenková
Finance Manager
Zdenka Kroužecká
Zdenka Kroužecká
Personalist
Monika Doucková
Monika Doucková
PM
Mária Matiašová
Mária Matiašová
PM SK
Štepán Pech
Štepán Pech
EA
Kristýna Krásová
Kristýna Krásová
EA
Lenka Fiľková
Lenka Fiľková
EA
David Kalus
David Kalus
ICT Manager
Jan Janyš
Jan Janyš
ICT Manager
Dávid Čisár
Dávid Čisár
ICT Manager SK
No data was found
VIAC

Ako akcionár európskeho združenia agentúr Sales Services International (SSI) prinášame inovatívne a medzinárodné know-how z oblasti sales-promotion na česko-slovenský trh. SSI je unikátna brána do Európy na poli marketingových služieb pre celoeurópske kampane a programy.

Členovia SSI majú rozsiahle skúsenosti v sales promotion podnikaní s ohľadom na špecifiká a znalosti lokálneho trhu, spotrebiteľa, cieľovej skupiny, kultúry a zvyklostí.

Hlavným predmetom podnikania SSI je below the line komunikácia, predaj a merchandisingové služby so zameraním na miesto predaja: face to face komunikácia, flexibilné predajné tímy pre strategické a taktické aktivity, regálový servis, audit, mystery shopping, distribúcia a inštalácia POSM, spotrebiteľské koncepty, vernostné kluby a eventy.

Členovia SSI pracujú v celom rade odvetví – od rýchloobrátkového tovaru, finančné služby, technológie až po telekomunikácie. SSI je zárukou špičkovej kvality a efektivity predaja, aby zákazníci v celej Európe zvýšili svoju konkurencieschopnosť a svoj podiel na trhu. Viac o SSI.